Jednorazowe ważenie nie przyniesie żadnego rezultatu. Aby schudnąć lub przybrać na wadze, potrzebujesz systematyczności, a aby zrozumieć, w którą stronę się poruszać i jak zmienić program budowy ciała, warto uzbroić się w system kontroli i statystyk. Można wybrać dla tego jednego narzędzia-Yunmai Kolor 2 inteligentne wagi.

Podobnie jak zwykłe wagi, urządzenie jest w stanie określić wagę osoby z dokładnością do gramów.

Ale masa ciała nie jest jedynym, a nie najważniejszym wskaźnikiem. Urządzenie jest w stanie określić bardziej ważne i interesujące wskaźniki zdrowia i przeprowadza analizę BIA, pokazując stosunek wody, kości, mięśni i tkanki tłuszczowej.

Wszystkie te dane są przesyłane do smartfona i śledzone w aplikacji. Ale nawet jeśli smartfon jest wyłączony i nie ma do niego dostępu, DANE nie zostaną utracone. Jeśli użytkownik wprowadził dane wcześniej, waga rozpoznaje je według parametrów i przekazuje informacje przy najbliższej okazji.

Aby dążyć do ideału, musisz otaczać się pięknymi i idealnymi rzeczami.

Tak więc Yunmai Color 2 otrzymała cienką plastikową obudowę o grubości zaledwie 20 mm, co oznacza, że waga cicho ukryje się pod kanapą lub szafką. Ale biorąc pod uwagę piękny ekran i panel zewnętrzny Ze Szkła i metalu, nie chcą być ukryte daleko. Gadżet jest zasilany przez wbudowany akumulator litowy, który można naładować za pomocą kabla Micro-USB.